JagoPRO Sp. z o.o.

JagoPRO Sp. z o.o.
ul. Szczakowska 35
43-600 Jaworzno (Niedzielska)
Polska

tel: +48 32 614 30 50; fax: +48 32 614 30 51

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.jago.arg.pl/kontakt/

**

Jago Pro to ultra nowoczesna fabryka produktów w opakowaniach ciśnieniowych.

**

Oferuje między innymi KOSMETYKI
Szeroką gamę produktów oferowanych przez Jago Pro Sp. z o.o. są kosmetyki. Główną grupę stanowią produkty do stylizacji włosów w skład której wchodzą lakiery, pianki oraz żele do włosów w słoikach i tubach. Firma opracowała wiele receptur o różnym stopniu utrwalenia fryzury oraz dodatkowymi właściwościami takimi jak nadawanie połysku, objętości czy ochrony przed promieniowaniem UV.
Drugą równie ważną grupą kosmetyków stanowią produkty do golenia. Jako jedna z nielicznych firm ma opracowaną recepturę żelu do golenia typu post - foaming, która cały czas jest modyfikowana aby spełniać wymagania klientów. W skład tej grupy wchodzą również pianki do golenia oraz łagodzące wody po goleniu do skóry normalnej i wrażliwej.
Od wielu lat firma specjalizuje się również w wyrobach perfumeryjnych. Opierając się na najlepszych dostawcach i producentach kompozycji zapachowych tworzy dezodoranty dla kobiet i mężczyzn. W ostatnich latach serią dezodorantów uzupełniono o antyperspiranty w sprayu i roll - onie, których receptury cały czas są udoskonalane, aby nadążyć za najnowszymi trendami rynku. Firma posiada również opracowaną recepturę antyperspirantów w żelu i sticku.
Bardzo dużą grupę produktów stanowią różnego rodzaju kosmetyki napełniane w technologii BOV. Pośród nich należy wymienić kremy do depilacji, balsamy, mleczka oraz żele.
Ostatnimi nowościami opracowanymi przez dział Badawczo -Wdrożeniowy jest wyjątkowo łagodna pianka do demakijażu twarzy i oczu oraz seria produktów do opalania w technologii Bag – on - Valve.
Szczególną grupę kosmetyków stanowią preparaty odstraszające insekty. Pośród tych produktów mamy zarówno preparaty dla osób dorosłych jak i dzieci, w aerozolu, piance i sprayu.

Rodzaje produkowanych KOSMETYKÓw:

Lakiery do włosów

Pianki do włosów

Żele do włosów

Dezodoranty damskie i męskie

Antyperspiranty w sprayu damskie i męskie

Antyperspiranty w roll-onie damskie i męskie

Żele do golenia post-foaming

Pianki do golenia

Woda po goleniu

Olejki do opalania

Samoopalacz w piance

Preparaty do demakijażu twarzy i oczu (pianka, mleczko)

Balsamy do ciała BOV

Mleczka do opalania BOV

Depilatory w kremie i piance

Antyperspirant w sztyfcie i żelu

Balsamy po goleniu

Lubrykant erotyczny

Pianka szeleszcząca do masażu

**

O innych produktach czytaj pod adresem: http://www.jagopro-aerosol.pl/

**

Firma członek założyciel – Jaworznickiej Izby Gospodarczej.