Wiadomości - gazeta.pl

RSS Wiadomości.gazeta.pl
  1. Julia Skripal zabrała głos po raz pierwszy od ataku na nią i jej ojca. Jak mówiła, ma nadzieję, że w przyszłości uda jej się "wrócić do domu", czyli Rosji. Powiedziała, że próba otrucia "wywróciła jej życie do góry nogami".
  2. Bydgoski animator kultury jest podejrzany m.in. o to, że odurzał dzieci, by później je gwałcić, a wszystko nagrywał. Niedługo Marek M. stanie przed sądem, a na światło dzienne wypływają makabryczne szczegóły ze śledztwa nt. podwójnego życia mężczyzny. Sprawę szeroko opisała dziennikarka "Expressu Bydgoskiego".
  3. Zielona strzałka to nie to samo, co zielone światło. Policja walczy z nawykami kierowców, ale łamiących prawo ciągle jest wielu. Jak się zachować na zielonej strzałce? Nadal nie każdy wie.
  4. Andrzej Duda przyjął piłkarzy reprezentacji Polski w swojej rezydencji na Helu. Prezydencki fotograf szykował wszystkich do pamiątkowego zdjęcia grupowego, kiedy wydarzyła się okazja do innej, nietypowej fotografii.
  5. Jarosław Kaczyński nie udziela się publicznie. Pobyt w szpitalu i choroba prezesa PiS nie pozwoliły mu na udział w partyjnym zebraniu, ale właśnie po raz pierwszy przekazał krótkie podziękowania przez swoją rzeczniczkę.