Wiadomości - gazeta.pl

RSS Wiadomości.gazeta.pl
  1. W Lyonie doszło w czwartek do ogromnego wybuchu. Doszło do niego w bibliotece uniwersyteckiej na kampusie. Podejrzewa się, że wybuch to wynik eksplozji butli z gazem.
  2. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratownicze po raz drugi w tym roku ogłosiło czwarty poziom zagrożenia lawinowego. Ostrzeżenia dot. lawin w Karkonoszach i na Babiej Górze wydał także GOPR.
  3. Psychiatra Jerzy Pobocha ocenił, że należało inaczej zareagować na doniesienia matki Stefana W. o stanie zdrowia syna. - Powinien być natychmiast zbadany przez psychiatrę - mówił w TVN24.
  4. Prezydent Andrzej Duda spotkał się w środę z przedstawicielami KRRiT. Rozmowa dotyczyła sytuacji w mediach, szczególnie tego, jak wygląda obecnie debata publiczna. Prezydent Duda upomniał media.
  5. Choć powinno się zachować ostrożność w mówieniu o motywach zabójcy Pawła Adamowicza, to morderstwo zwraca uwagę na "głębokie podziały i szkodliwą atmosferę polityczną, którym sprzyja PiS" - pisze w komentarzu redakcyjnym prestiżowy dziennik "Financial Times".