Na strzelnicy „HUBERTECH” Sp. z o.o. w Jaworznie, ul.Energetyków 2, dnia 21 września 2016 roku odbył się, IV Piknik Przedsiębiorców Jaworznickiej Izby Gospodarczej. Tradycyjnie główną częścią pikniku były otwarte zawody strzeleckie.

Tym razem strzelano z broni krótkiej, czyli pistoletów, w pozycji stojąc na odległość 15 mb. Gospodarzem imprezy był prezes Jaworznickiej Izby Gospodarczej – Jerzy ZAMARLIK, na co dzień szef jaworznickiej firmy Jago-Pro w Jaworznie.

Tradycyjnie na imprezie gościł prezydent Miasta Jaworzna – Paweł Silbert i pracownicy Wydziału Rozwoju i Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego, w tym naczelnik Anna Mocała – Kalina oraz Bartosz NOWAK. Kierownikiem zawodów i sędzią głównym był Stanisław TUSZYŃSKI.

Dyplomami i nagrodami książkowymi wyróżniono najlepszą szóstkę zawodów. A dodatkowo Jacka SKALNEGO – reprezentującego firmę Grupa Cargo Sp. z o.o.,  za zajęcie I miejsca pucharem Prezydenta Miasta, Andrzeja Wróblaszefa Kancelarii Notarialnej w Katowicach, za zajęcie II miejsca, i Jerzego ZAMARLIKA - za zajęcie III miejsca, statuetkami Prezydenta Miasta. Kolejne IV, V, VI miejsca zajęli - Paweł SILBERT – Prezydent Miasta Jaworzna, Aleksander BROSZEWSKI – z firmy PRB „UNIBUD”, i Wiesław GŁOWACZ z firmy Głowacz Sp. z o.o. Szczegółowe wyniki z liczba uzyskanych punktów - pierwszej dwudziestki - w poniższym zestawieniu.

 Spośród prawie 40 uczestników imprezy, w tym przedstawicieli 21 firm członków Izby, na oddanie 13 strzałów z pistoletów zdecydowało się 25. Mimo licznego grona Pań, tylko dwie zdecydowały się na oddanie strzałów i zaliczyły dobre wyniki. Bank Zachodni O/Jaworzno reprezentował Rafał STYPA.

Tradycyjnie licytowano zgromadzone przez uczestników gadżety i historyczne pamiątki, i przekazano składki na cele organizacyjne Izby. Potem była konsumpcja i bardzo ożywione dyskusje na tematy, głównie gospodarcze oraz związane z integrowaniem się środowisk biznesowych naszego miasta i okolicy.

Mimo wcześniejszych ulewnych deszczów, w dniu imprezy, a szczególnie w godzinach popołudniowych dopisała wspaniała pogoda, i tym samym nastroje uczestników pikniku. Smaczne frykasy serwowała firma FUH „ELITE” – Przemysława GŁUCHOWSKIEGO. Przy okazji podziwiano wznoszoną w pobliżu strzelnicy gigantyczną chłodnię kominową i inne budowle – bloku energetycznego 920 MW - obok Siłowni II, na terenie byłego Osiedla Awaryjnego. (a)

**

Oto wyniki pierwszej dwudziestki:

1.SKALNY Jacek – Grupa CARGO – 86 pkt.

2.WRÓBEL Andrzej – Kancelaria Notarialna w Katowicach – 85 pkt.

3.zamarlik Jerzy – Jago-Pro (Prezes Izby) - 82 pkt.

4.SILBERT Paweł – Urząd Miejski - (Prezydent Miasta Jaworzna) - 79 pkt.

5.BROSZEWSKI Aleksander - PRB „UNIBUD” - 76 pkt.

6.GŁOWACZ Wiesław - GŁOWACZ Sp. z o.o.  - 76 pkt.

7.DROŻDŻ Paweł - PPHU „ECHO”  - 74 pkt.

8. KRAWCZYK Marek - PB „MURBET” - 72 pkt.

9. COP Robert - COP Graphnet - 71 pkt.

10. CEKIERA Adam - BZ JIG - 71 pkt.

11. LEWEK Marian - Hotel „Pańska Góra” - 70 pkt.

12. MATYSIK Franciszek  - Wydawnictwo GM Sp. z o.o.  - 69 pkt.

13. PORĘBSKI Stanisław -  PB „MURBET”  -  68 pkt.

14. KUKLA Gabriela - Gabriela MODELS  -  58 pkt.

15.BYRCZEK Paweł - Zakłady Chemiczne „Organika Azot” SA - 58 pkt.

16.SKOTNICKI Edward - ASPLANT - 57 pkt.

17. WALASIK Kazimierz - były Prezes JIG (emeryt) - 53 pkt.

18.URBAŃCZYK Jakub - FPI  „PROSPECT” - 50 pkt.

19. KOZAKIEWICZ Dariusz - DK CHEM Organic Synthetis LTD - 50 pkt.

20.JURKIEWICZ Agnieszka  - Galeria „GALENA” - 45 pkt.

**
Obejrzyj relację z IV PIKNIKU
http://www.jaw.pl/2016/09/jaworznicka-izba-gospodarcza-stawia-na-wspolprace/
**

**