Informujemy Państwa, że VII Kolacja w Izbieodbyła się

26 października 2017 roku, (czwartek) w Hotelu  “Pańska Góra
w Jaworznie, ul.Krakowska 2. (Rogatka)

Kolację poprzedziło szkolenie z cyklu "Przedsiębiorcze Jaworzno", w którym
pracownicy Urzędu Skarbowego w Jaworznie na czele z naczelnikiem Pawłem JEDYNAKIEM omówili czekające przedsiębiorców od 1 stycznia 2018 roku zmiany w sprawach podatkowych.
Była to bardzo ciekawa prezentacja multimedialna. Było wiele pytań i odpowiedzi.

Dyrektor MOPS w Jaworznie - Pan Czesław SMALCERZ omówił zakres świadczonych usług na rzecz różnych środowisk naszego miasta oraz sprawy związane z planowaną Wigilią na Rynku dla ok.1000 osób. To także była prezentacja multimedialna.
Analityk procesów gospodarczych profesor - Henryk S. KOLKA mówił bardzo ciekawie o tajnikach prowadzenia działalności gospodarczej.
Pani Wioletta KIERMASZ - Dyrektor Oddziału 1 PKO Bank Polski w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 55, przedstawiła pakiet usług banku oraz przekazała zebranym materiały informacyjne. Zachęcała do współpracy i korzystania z bogatej oferty oraz usług  PKO Bank Polski.
Gościem specjalnym był Prezydent Miasta Jaworzna - Pan Paweł SILBERT, który odpowiadał na licznie zdawane pytania.
Piekarnia Stanisława BIGAJA przygotowała dla wszystkich uczestników spotkania pachnące wypieki oraz smakowite dodatki do tzw. "smarowania".  (miód, swojski smalec, itp.) 
**
Po części szkoleniowej odbyła się uroczysta KOLACJA. Spotkanie, w którym uczestniczyło ponad 50 osób zakończyło się przed godz.22.

**

 

PROJEKT

ORGANIZATOR

PATRONAT

SPONSOR

DOFINANSOWANIE


z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego